deň otvorených dverí bol sqelý

Heslo
Stredná priemyselná škola
Ul. Františka Hečku 25, Levice, PSČ 934 47
t.č.: 036/631 28 67 • fax: 036/631 25 35
e-mail: sekreteriat(zav.)spslevice.sk • riaditel(zav.)spslevice.sk
Internetová žiacka knižka Rozvrh hodín
Vzdelávací portál Odborná prax
Projekty Úspechy
Študijné odbory na našej škole
ElektrotechnikaMechatronikaStrojárstvoTechnické a informatické služby
Meniny má Anna, Hana, zajtra Božena.
Naše úspechy

Úspechy v súťažiach

Súťaže v šk. roku 2014-2015

EUROSCOLA 201
Pobyt v európskom parlamente v Štrasburgu 

celoštátne kolo

Študentská spoločnosť
WINTIS  z III.T

 1.miesto

 

12.12.2014 až
5.2.2015

Súťaž Innovation Camp

 

celoštátne kolo

Ivan Szabó III.T a tím študentskej spoločnosti  WINTIS 

 2.miesto

17. 2. 2015

Veľtrh študentských spoločnost
Skills for the Future

celoštátne kolo
tím študentskej spoločnosti  WINTIS  z III.T

Nikoleta Horváthová, Mária Melicherová, Michal Ižold,
Norbert Bohuš, Ivan Szabó

 1. miesto

26.3.2015

SOČ – stredoškolská odborná činnosť         Odbor: strojárstvo

krajské kolo
Názov projektov:
Stavba terénneho vozidla
Výroba malotraktora

 

Nikolas Uhrin IV.M
Erik Slušný  IV.M

 

 2.miesto
 2.miesto

 

31.3.2015

SOČ – stredoškolská odborná činnosť             Odbor: strojárstvo

celoštátne kolo

Stavba terénneho vozidla

 

Nikolas Uhrin IV.M

 

 2.miesto

 

21. - 23.4. 2015

VIII. ročník
STROJÁRSKEJ OLYMPIÁDY
2014-2015
STU SjF Bratislava

celoštátne kolo
Názov projektov:
1.Tvorba RC modelu vznášadla
2.Stavba RC modelu historického lietadla
3. Autíčko na diaľkové ovládanie

 

1. Dávid  Pacher  IV.S

2. Dušan Labát  IV.S

3. Patrik  Vékony IV.E

 

 3.miesto

 2.miesto

 3.miesto

 

 

12.2.2015


SKILLS SLOVAKIA

„Mladý mechatronik“

 

celoštátne kolo
s nominovaním k výberu Slovenskej reprezentácie na medzinárodné kolo
EuroSkills

 

Marcel Frajt  IV.M
Kevin Harmady IV.E

 

 1.miesto

 

31.4.2015

NÁRODNÝ PROJEKT

ZŠ ODBORNE
„Mladý mechatronik“ – zmiešaný tím so ZŠ

celoštátne kolo  

 

Tím č.1:
Matúš Bernát IV.M
Juraj Novosád – ZŠ
Tím č.2:
Marcel Frajt  IV.M
Jakub Janírek – ZŠ


 1.miesto

      a

 3.miesto



24-25. 3. 2015


Technická olympiáda VŠTE České Budějovice

Historický model lietadla Polykarpov I-16

Dušan Labát  IV.S

 3.miesto

25.3.2014

Zenit v strojárstve

krajské kolo

Dušan Labát IV.S
Maroš Bodnárik IV.S

 1.miesto
 2.miesto

feb.2015

Zenit v elektronike

 

školské  kolo
kategória A -
žiaci 3. a 4. roč.
kategória B -
žiaci 1. a 2. roč.

 

Kevin Harmady IV.E

Lukáš Petrikovič II.E

 

 1.miesto

 1.miesto

 

3 - 4.11.2014

iBobor 2014 - 15
na SPŠ Levice

celoslovenská informatická súťaž

KATEGÓRIA  SENIOR
Dávid Greksa IV.E

KATEGÓRIA  JUNIOR
Mátyás Miško   II.E
Richard Pivarč  II.M
Andrej Ivan       II.T a
Matúš Pacher, 1. MS

 Poradie:
 282. - 326.


 157. - 236.
 357. - 401.
 406. - 508.

 

 

dec. 2015

Olympiáda
v anglickom jazyku

okresné  kolo
krajské  kolo

Marcel Frajt  IV.M
Marcel Frajt  IV.M

 1.miesto
 3.miesto

13.1.2015
20.2.2015

Olympiádav nemeckom jazyku

okresné  kolo

Michal Čardáš IV.M

 2.miesto

15.1.2015

 

Súťaže v šk. roku 2013-2014

Zenit v strojárstve

celoštátne kolo

Ladislav Néky - IV.S

2.miesto

6-8.2.2014

Zenit v strojárstve - ručné obrábanie

celoštátne kolo

Peter Kozáč - III.S Marek Kováč - žiak ZŠ

1.miesto

feb. 2014

Strojárska olympiáda STU SjF Bratislava

celoštátne kolo

Erik Slušný - III.M

1.miesto

13.2.2014

SKILLS SLOVAKIA
"Mladý mechatronik"

celoštátne kolo
s postupom do medzinárodného kola

Jakub Staňa - IV.M Ondrej Kováč - IV.E

1.miesto

13-15.3.2014

"Mladý mechatronik" súťaž zmiešaný tím"NÁRODNÝ PROJEKT ZŠ ODBORNE"

celoštátne kolo

Tím č.1 Ivan Novosád - IV.M + Juraj Novosád - ZŠ
Tím č.2 Marcel Frajt - III.M + Jakub Marcinek - ZŠ

1.miesto
2.miesto

13-15.3.2014

Technická olympiáda České Budějovice

medzinárodná súťaž

Ivan Novosád IV.M

2.miesto

25.3.2014

SOČ odbor strojárstvo

krajské kolo

Ivan Novosád IV.M

1.miesto

31.3.2014

Olympiáda v anglickom jazyku

krajské kolo

Patrik Kotlár IV.E

3.miesto

10.2.2014

 

Súťaže v šk. roku 2012/2013

 1.

„Mladý mechatronik“

účasť v medzinárodnom kole

-

 2.

 Zenit v strojárstve

krajské kolo

1.miesto

 3.

 SOČ odbor informatika

krajské kolo

1.miesto

 

Súťaže v šk. roku 2011/2012

 1.

„Mladý mechatronik“

celoštátne kolo s postupom

do medzinárodného kola

1.miesto

 2.

 Zenit v strojárstve

            krajské kolo

1.miesto

 3.

 SOČ odbor strojárstvo

            krajské kolo

2.miesto

 4.

 SOČ odbor informatika

            krajské kolo

3.miesto

 5.

 SOČ odbor učebné pomôcky

            krajské kolo

3.miesto

 

Najlepšia škola vo vedomostných súťažiach medzi strednými odbornými školami v Nitrianskom kraji v šk.roku 2010/2011

Súťaže v šk. roku 2010/2011

Génius Logicus –súťaž v logike a matematike

medzinárodné kolo

100 % úspešnosť riešenia zadaní

Hviezdoslavov Kubín

celoštátne kolo

1.miesto

Mladý tvorca 2011 odbor elektrotechnika - celoštátna súťaž Ministerstva hospodárstva

celoštátne kolo

1.miesto

Mladý tvorca 2011 odbor strojárstvo - celoštátna súťaž Ministerstva hospodárstva

celoštátne kolo

1.miesto

Mladý tvorca 2011 – TOP VÝROBOK - celoštátna súťaž Ministerstva hospodárstva

celoštátne kolo

1.miesto

ENERSOL SK- využitie alternatívnych zdrojov energie – tvorivá kategória

celoštátne kolo

1.miesto

ENERSOL SK- využitie alternatívnych zdrojov energie – hlavná kategória

celoštátne kolo

1.miesto

Matematický Klokan

celoštátne kolo

2.miesto

Európsky parlament prichádza k vám

celoštátne kolo

2.miesto

Zenit v strojárstve

krajské kolo

1.miesto

Zenit v elektronike

krajské kolo

1.miesto

SOČ odbor strojárstvo

krajské kolo

1.miesto

SOČ odbor informatika

krajské kolo

1.miesto

SOČ odbor strojárstvo

krajské kolo

3.miesto

SOČ odbor informatika

krajské kolo

3.miesto

SOČ elektronika, elektrotechnika a telekomunikácie

krajské kolo

3.miesto

SOČ odbor pedagogika, psychológia, sociológia

krajské kolo

3.miesto

 

Úspechy v súťažiach

 Súťaže v šk. roku 2013-2014 

Zenit v strojárstve  

celoštátne kolo  

Ladislav Néky - IV.S

2.miesto  

6-8.2.2014

Zenit v strojárstve - ručné obrábanie  

celoštátne kolo 

Peter Kozáč - III.S Marek Kováč - žiak ZŠ

1.miesto

feb. 2014

Strojárska olympiáda STU SjF Bratislava

celoštátne kolo

Erik Slušný - III.M

1. miesto

13.2.2014

SKILLS SLOVAKIA
"Mladý mechatronik"

celoštátne kolo s postupom do medzinárodného kola

Jakub Staňa - IV.M Ondrej Kováč - IV.E

1. miesto

13-15.3.2014

"Mladý mechatronik" súťaž zmiešaný tím"NÁRODNÝ PROJEKT ZŠ ODBORNE"

celoštátne kolo

Tím č.1 Ivan Novosád - IV.M + Juraj Novosád - ZŠ Tím č.2 Marcel Frajt - III.M + Jakub Marcinek - ZŠ

1.miesto a 2. miesto

13-15.3.2014

Technická olympiáda České Budějovice

medzinárodná súťaž

Ivan Novosád IV.M

2.miesto

25.3.2014

SOČ odbor strojárstvo

krajské kolo

Ivan Novosád IV.M

1.miesto

31.3.2014

Olympiáda v anglickom jazyku

krajské kolo

Patrik Kotlár IV.E

3.miesto

10.2.2014

 

Súťaže v šk. roku 2012/2013

 1.

„Mladý mechatronik“

účasť v medzinárodnom kole

-

 2.

 Zenit v strojárstve

krajské kolo

1.miesto

 3.

 SOČ odbor informatika

krajské kolo

1.miesto

 

Súťaže v šk. roku 2011/2012

 1.

„Mladý mechatronik“

celoštátne kolo s postupom

do medzinárodného kola

1.miesto

 2.

 Zenit v strojárstve

krajské kolo

1.miesto

 3.

 SOČ odbor strojárstvo

krajské kolo

2.miesto

 4.

 SOČ odbor informatika

krajské kolo

3. miesto

 5.

 SOČ odbor učebné pomôcky

krajské kolo

3. miesto

 

Najlepšia škola vo vedomostných súťažiach medzi strednými odbornými školami v Nitrianskom kraji v šk.roku 2010/2011

Súťaže v šk. roku 2010/2011

 

Génius Logicus –súťaž v logike a matematike

medzinárodné kolo

100 % úspešnosť riešenia zadaní

Hviezdoslavov Kubín

celoštátne kolo

1.miesto

Mladý tvorca 2011 odbor elektrotechnika - celoštátna súťaž Ministerstva hospodárstva