spslevice.edupage.org

Heslo
Stredná priemyselná škola
strojnícka a elektrotechnická
Ul. Františka Hečku 25, Levice, PSČ 934 47
t.č.: 036/631 28 67 • fax: 036/631 25 35
e-mail: sekreteriat(zav.)spslevice.sk • riaditel(zav.)spslevice.sk
Internetová žiacka knižka Rozvrh hodín
Vzdelávací portál Odborná prax
Projekty Úspechy
Študijné odbory na našej škole
ElektrotechnikaMechatronikaStrojárstvoTechnické a informatické služby
Meniny má Marína, zajtra Izabela.
Pozvánka na Deň otvorených dverí

Dovoľte, aby sme pozvali širokú verejnosť, najmä žiakov 9. ročníka základných škôl a ich zákonných zástupcov na Deň otvorených dverí našej školy, ktorý organizujeme dňa 22. 11. 2022 v čase od 9.00 – do15.00 hod. v priestoroch Strednej priemyselnej školy strojníckej a elektrotechnickej, Ul. Františka Hečku 25, Levice.

REGIONÁLNE KOLO SÚŤAŽE ŽUPNÁ KALOKAGATIA MLADÝ ZÁCHRANÁR 2022

6. októbra 2022 Odbor kultúry a športu – oddelenie mládeže, telesnej kultúry a športu Úradu Nitrianskeho samosprávneho kraja v spolupráci s Gymnáziom Ul. 17. novembra 1180, Topoľčany organizovalo regionálne kolo súťaže Župná kalokagatia - mladý záchranár 2022. Náš súťažný tím sa podujatia zúčastnil, ako postupujúci z okresného kola.

Seniori nám pomohli obsadiť kaštieľ

V utorok, 4.októbra, sa nám za spoluúčasti seniorov z Jesene života podarilo obsadiť kaštieľ vo Sv. Antone. Doslova, lebo okrem našich žiakov a spomínaných seniorov tam bolo už len pár domácich. Tí nám radi a detailne popísali históriu kaštieľa a jeho majiteľov, previedli nás cez prepychovo vyzdobené miestnosti, takže sa nedalo ináč, len ozaj obdivovať  cit a umenie starých majstrov na jednej strane a vkus, štýl a investície na strane majiteľov.

Krásne a inšpiratívne

Mládežnícka konferencia IDEM DO TOHO – Výprava za dobrou vôľou

   Štvrtok, 29. september 2022 bol ozaj rušný deň. Ráno sa všetci žiaci vypravili až do jedálne hľadať dobrú vôľu, len na to, aby zistili, že ju majú nájsť v sebe. Dobrú vôľu pomáhať druhým, vo svojom voľnom čase a... predstavte si to... zadarmo. Lebo to je definícia dobrovoľníctva. A o dobrovoľníctve bola aj naša konferencia. Túto tému sme zvolili preto, lebo mnohí mladí ľudia ju nevnímajú a pritom dobrovoľníctvo je sila, ktorá posúva veci dopredu a prináša benefity na oboch stranách.

  Privítali sme cenných hostí z Nitrianskeho dobrovoľníckeho centra i z programu DofE, fungujúceho na GAVe, predstavili sa aj naši žiaci, a všetci zaujali a aj inšpirovali svojimi skúsenosťami z dobrovoľníctva. Súčasťou konferencie bol aj kvíz, kde sa žiaci mohli otestovať, aký typ dobrovoľníka sú. Na záver konferencie súťažné tímy mali vyargumentovať, prečo práve ich dobrovoľnícky program by mal získať fiktívnu dotáciu.

Mestská športová olympiáda stredných škôl

Dňa 21. septembra 2022 sa v priestoroch športového areálu na Ul. Ľ. Podjavorinskej konala mestská športová olympiáda stredných škôl, ktoré medzi sebou súťažili o putovný pohár prednostu MsÚ. Tohtoročnej mestskej športovej olympiády sa zúčastnilo šesť stredných škôl, ktorých študenti si zmerali svoje sily vo viacerých disciplínach, ktoré ukázali ich vytrvalosť, bojovnosť i tímového ducha. Medzi súťažné disciplíny patrila atletika (skok do diaľky, beh na 100m, beh na 800m, beh na 1500m, vrh guľou), stolný tenis, malý futbal, volejbal a basketbal.

Stredná priemyselná škola v Leviciach

Anketa
Žiadne ankety.
Mohlo by Vás zaujímať...
Prezentácia o škole

Fotky školy

ZVARAČSKÁ ŠKOLA
ponuka kurzov
Certifikácia
Certifikát Autodesk Academia Program 2017/18

Certifikát AutoCAD a Inventor Certifikácia