deň otvorených dverí bude 20.11.2018 od 8:00 do 14:00, a potom tvorivé dielne od 14:00 do 17:00

Heslo
Stredná priemyselná škola
strojnícka a elektrotechnická
Ul. Františka Hečku 25, Levice, PSČ 934 47
t.č.: 036/631 28 67 • fax: 036/631 25 35
e-mail: sekreteriat(zav.)spslevice.sk • riaditel(zav.)spslevice.sk
Internetová žiacka knižka Rozvrh hodín
Vzdelávací portál Odborná prax
Projekty Úspechy
Študijné odbory na našej škole
ElektrotechnikaMechatronikaStrojárstvoTechnické a informatické služby
Meniny má Daniel, zajtra Magdaléna.
Zastupovanie - piatok 14.6.2019
Riaditeľské voľno

Oznamujem, že vo štvrtok, 13. júna 2019, je vyhlásené riaditeľské voľno pre žiakov školy, nakoľko sa v tom termíne koná obvodné kolo SÚŤAŽe SŠ „ŽUPNÁ KALOKAGATIA – MLADÝ ZÁCHRANÁR 2019“ o pohár predsedu NSK. Výnimku z riaditeľského voľna majú žiaci III.E, II.M a časť I.M triedy, ktorí absolvujú triedny výlet, žiaci III.M triedy, ktorí absolvujú skúšky ECDL. Súťažiace družstvo, žiaci triedy I.M, ktorí nejdú na školský výlet a žiaci, ktorí si musia nahradiť absencie na účelových cvičeniach a kurze na ochranu človeka a prírody budú zabezpečovať súťaž ŽUPNÁ KALOKAGATIA – MLADÝ ZÁCHRANÁR 2019. Pedagogickí zamestnanci školy a určení žiaci zabezpečujú celú akciu podľa organizačného zabezpečenia.

Naši žiaci súťažili po boku vysokoškolákov

Fakulta environmentálnej a výrobnej techniky a rada ŠVOČ FEVT  TU vo Zvolene usporiadala 14. mája 2019 19. ročník fakultnej konferencie ŠTUDENTSKÁ VEDECKÁ A ODBORNÁ ČINNOSŤ. V prehliadke prác súťažili i stredoškoláci v sekcii určenej pre študentov stredných škôl v kontexte zamerania odborov strednej školy.

ECDL certifikáty na škole

Naši žiaci absolvovali školenia ECDL a boli preskúšaní.  Skúšobný komisár konštatoval, že z doteraz urobených testov na piatich školách boli naši žiaci najlepší, aj organizácia prihlášok do systému  s našimi učiteľkami bola perfektná. Touto cestou ďakujem kolegyniam Ing. Anne Ševčíkovej, Ing. Henriete Žemberyovej a Ing. Eve Mizerákovej za vynikajúce vedenie žiakov v tomto projekte a veľký kus dôslednej práce. Ďakujem.

Celoštátne kolo súťaže SOČ

23. až 26. apríla 2019 sa v Košiciach na SOŠ automobilovej, Moldavská cesta 2 koná celoštátne kolo 41. ročníka súťaže Stredoškolská odborná činnosť. Juraj Novosád z III.M triedy súťaží v odbore 9 - Strojárstvo, hutníctvo, doprava. Reprezentuje našu školu i Nitriansky samosprávny kraj.

Anketa
Žiadne ankety.
Mohlo by Vás zaujímať...
Prezentácia o škole

Fotky školy

ZVARAČSKÁ ŠKOLA
ponuka kurzov
Certifikácia
Certifikát Autodesk Academia Program 2017/18

Certifikát AutoCAD a Inventor Certifikácia