deň otvorených dverí bude 28. januára 2020

Heslo
Stredná priemyselná škola
strojnícka a elektrotechnická
Ul. Františka Hečku 25, Levice, PSČ 934 47
t.č.: 036/631 28 67 • fax: 036/631 25 35
e-mail: sekreteriat(zav.)spslevice.sk • riaditel(zav.)spslevice.sk
Internetová žiacka knižka Rozvrh hodín
Vzdelávací portál Odborná prax
Projekty Úspechy
Študijné odbory na našej škole
ElektrotechnikaMechatronikaStrojárstvoTechnické a informatické služby
Meniny má Izabela, zajtra Radúz.
DEŇ ŠTUDENTSTVA POHODOVO INAK

Dňa 19.11.2019 naša škola pripravila pre svojich študentov k príležitosti Dňa študentstva vlastný Deň študentstva pohodovo inak v CK Junior Levice. Podujatie sa začalo o 8.30 hod. štátnou a študentskou hymnou. Žiaci si pozreli zaujímavú prezentáciu o 17. novembri 1989, zapojili sa do kvízu, ktorého otázky boli zamerané na nežnú revolúciu. Prví traja študenti boli odmenení. Po prestávke diskutovali s pozvanými hosťami Doc. PhDr. Martinom Bútorom – sociológom a Karolínou Farskou – občianskou aktivistkou, študentkou FSEV UK o novembrových udalostiach v roku 1989. Po besede so vzácnymi hosťami si pozreli film         ,, Nech je svetlo“. Veľké poďakovanie patrí našim trom kolegyniam Ing. M. PallyaovejIng. E. Mizerákovej a Ing., Mgr. J. Kowalczukovej za prípravu a organizáciu tohto podujatia.

Oznámenie - rodičovské združenie

Vážení rodičia!

 

Vo štvrtok, 14. novembra 2019, sa budú konať triedne schôdze „Rodičia a priatelia SPŠ Levice“. Konzultácie s rodičmi sa začínajú v zborovni od 15.30, o 16.00 sa rodičia stretnú s triednymi učiteľmi. Vzhľadom k tomu, že v škole prebiehajú stavebné práce v interiéri, niektoré triedy sú dočasne presťahované do iných priestorov. Kde nájdete svojho triedneho učiteľa, sa dozviete v zborovni.

 

Roman Karaffa

Prosíme o hlasovanie za náš projekt

Prosíme o hlasovanie za náš projekt, ktorý vyhlásila Nadácia ZSE:

Odkaz

Spolupráca so strojníckou fakultou v Bratislave

24. októbra 2019 bola podpísaná Rámcová zmluva o spolupráci medzi Strednou priemyselnou školou strojníckou a elektrotechnickou, Ul. Františka Hečku 25, Levice a Strojníckou fakultou Slovenskej technickej univerzity v Bratislave v zmysle podľa §269 ods. 2 zákona č. 513/1991 Zb. obchodný zákonník v znení neskorších predpisov. Účelom tejto zmluvy je vytvorenie užších všestranných väzieb medzi oboma zmluvnými stranami.

Školské kolo súťaže Zenit v elektronike

V dňoch 16. a 17. 10. 2019 sa u nás konalo školské kolo súťaže Zenit v elektronike. V prvý deň súťažiaci preukázali svoje teoretické vedomosti a následne počas druhého dňa vypracovali praktické úlohy.

Anketa
Žiadne ankety.
Mohlo by Vás zaujímať...
Prezentácia o škole

Fotky školy

ZVARAČSKÁ ŠKOLA
ponuka kurzov
Certifikácia
Certifikát Autodesk Academia Program 2017/18

Certifikát AutoCAD a Inventor Certifikácia