deň otvorených dverí bude 28. januára 2020

Heslo
Stredná priemyselná škola
strojnícka a elektrotechnická
Ul. Františka Hečku 25, Levice, PSČ 934 47
t.č.: 036/631 28 67 • fax: 036/631 25 35
e-mail: sekreteriat(zav.)spslevice.sk • riaditel(zav.)spslevice.sk
Internetová žiacka knižka Rozvrh hodín
Vzdelávací portál Odborná prax
Projekty Úspechy
Študijné odbory na našej škole
ElektrotechnikaMechatronikaStrojárstvoTechnické a informatické služby
Meniny má Bohuš, zajtra Alfonz.
Krajšie Vianoce pre bezdomovcov

Aj tohto roku v predvianočnom období organizuje naša škola v spolupráci s MIESTOM V DOME zbierku trvanlivých potravín pre bezdomovcov. Potešia napríklad CESTOVINY, KONZERVY, TRVANLIVÉ PEČIVO, ale aj SLADKOSTI, či ZAVÁRANINY. Fantázia, ale aj praktickosť sú vítané. Začíname na Mikuláša, tak napríklad - čo tak podeliť sa so svojou výslužkou? Prispievať môžete od 6. 12. 2019 (piatok) do 18. 12. 2019 (streda) na sekretariáte školy.
Za Vaše príspevky ďakujeme.

Pre babičku, pre deduška z lásky

TenTis, JA Firma a aj 1.E trieda sa pridali do projektu: Koľko lásky sa zmestí do krabice od topánok?

Žiaci zabalili darčeky pre babičku aj deduška a v piatok ich odniesli do zberného miesta s radosťou, nech sú tohtoročné Vianoce plné lásky aj v slovenských domovoch dôchodcov.

Technická olympiáda pre žiakov stredných škôl na priemyslovke v Leviciach

28. novembra 2019 SPŠSE Levice organizovala v spolupráci s Okresným úradom v Nitre, odborom školstva 10. ročník postupovej súťaže s názvom Technická olympiáda - okresné kolo. Súťaž je žiakom základných škôl okresu Levice. Zúčastnili sa jej žiaci základných škôl v meste Levice, ale aj zo základných škôl zo Šiah, Želiezoviec, Tekovských Lužian, Žemberoviec, Jura nad Hronom a Bátoviec.

Anglické divadlo

Už niekoľko rokov sa na jeseň koná v Bratislave predstavenie v anglickom jazyku v Teatro Wüstenrot. Divadelná spoločnosť TNT Theatre Britain tentoraz naštudovala divadelnú adaptáciu slávneho amerického románu od Marka Twaina Dobrodružstvá Toma Sawyera.

Školské kolo Olympiády v anglickom jazyku

Aj v tomto školskom roku sa v novembri, presnejšie v stredu 20.11.2019 konalo školské kolo Olympiády v anglickom jazyku, na ktorom sa zúčastnilo 21 žiakov 1. až 4. ročníka. Po písomnej časti, ktorá pozostávala z gramatiky, slovnej zásoby a cvičení na počúvanie a čítanie s porozumením, sa 10 žiakov prebojovalo do 2. kola resp ústnej časti. Tu ich čakalo vymýšľanie príbehu na základe obrázkov a situačná úloha známa ako "rolplejka". 

Anketa
Žiadne ankety.
Mohlo by Vás zaujímať...
Prezentácia o škole

Fotky školy

ZVARAČSKÁ ŠKOLA
ponuka kurzov
Certifikácia
Certifikát Autodesk Academia Program 2017/18

Certifikát AutoCAD a Inventor Certifikácia