deň otvorených dverí bol sqelý

Heslo
Stredná priemyselná škola
Ul. Františka Hečku 25, Levice, PSČ 934 47
t.č.: 036/631 28 67 • fax: 036/631 25 35
e-mail: sekreteriat(zav.)spslevice.sk • riaditel(zav.)spslevice.sk
Internetová žiacka knižka Rozvrh hodín
Vzdelávací portál Odborná prax
Projekty Úspechy
Študijné odbory na našej škole
ElektrotechnikaMechatronikaStrojárstvoTechnické a informatické služby
Meniny má Iveta, zajtra Viliam.
Študentský ples SPŠ Levice

Na Strednej priemyselnej škole v Leviciach je tradíciou každoročne zorganizovať študentský ples. Tento ples organizuje študentská firma, ktorú zakladajú žiaci 3. ročníka odboru TIS. Tento rok sa konal v reštaurácii Tília  a zúčastnilo sa ho takmer 70 ľudí.  Ples otvorili organizátori uvedením gitarového vystúpenia žiaka našej školy Peťa Krausa z 3.MS. O slávnostné otvorenie tanečnej časti plesu sa postarali malí tanečníci pod vedením pani Ivety Moravskej.
A potom už nechýbala zábava, hudba, tanec a v neposlednom rade aj príjemné stretnutie s našimi absolventmi, ktorí radi chodia na študentský ples a spomínajú na staré dobré časy :-)
Ani na našom plese nechýbala tombola a vyhlasovanie kráľa a kráľovnej plesu a leva a levice plesu. Tento rok sa nimi stali : Nikolas Pokorný s partnerkou a Daniel Franko s partnerkou.

Sme veľmi radi, že nás svojou účasťou podporila i pani zástupkyňa Ing. Anna Ševčíková a aj niektoré vyučujúce : Ing. Eva Mizeráková, Ing. Monika Ivanovová, PaedDr. Tatiana Dióšiová, Ing. Patrícia Gazdíková, Mgr. Dana Slamková, ktoré s nami vydržali až do rána :-)

viceprezident marketingu Radoslav Jeřábek, SOPTIS, JA FirmaMonika Ivanovová

 

Pozvánka na tvorivé dielne

Pozývame deviatakov a ich rodičov na deň otvorených dverí s názvom "Tvorivé dielne", ktoré sa budú realizovať v sobotu, 4. marca 2017 od 8.30 – 12.30 hod. Čakáme Vás v školských dielňach, laboratóriách a učebniach.

Levickí priemyslováci na strojárskej olympiáde v Bratislave

Finále 10. ročníka Strojárskej olympiády, ktoré sa konalo 9. februára 2017 bolo spojené s Dňom otvorených dverí na Strojníckej fakulte Slovenskej technickej univerzity v Bratislave. Cieľom súťaže bolo zvýšenie povedomia technického vzdelávania u stredoškolskej mládeže a propagácia technického vzdelávania. Súťaž je určená všetkým študentom stredných škôl, ktorí majú záujem súťažiť a overiť si vedomosti v súťažných oblastiach (matematika, fyzika, strojníctvo a odborné strojárske zamerania), získať zaujímavé poznatky a skúsenosti a bližšie spoznať Strojnícku fakultu STU v Bratislave.

JA Slovensko zvyšuje záujem mladých ľudí o sociálne podnikanie

Nezisková vzdelávacia organizácia JA Slovensko 9. februára 2017 zorganizovala v Bratislave celoslovenskú súťaž pre študentov stredných škôl pod názvom JA Social Innovation Camp.

Foto1 Foto2 Foto3

Čítajte ďalej...

II.M mechatronika 2.skupina

v sekcii download máte súbor - snímače tlaku. Je potrebné tento súbor - 2 strany vytlačiť, alebo prepísať!

Anketa
Žiadne ankety.
Mohlo by Vás zaujímať...
Prezentácia o škole

Fotky školy
Certifikácia
Certifikát AutoCAD a Inventor 2014 Certifikácia