deň otvorených dverí bude 20.11.2018 od 8:00 do 14:00, a potom tvorivé dielne od 14:00 do 17:00

Heslo
Stredná priemyselná škola
strojnícka a elektrotechnická
Ul. Františka Hečku 25, Levice, PSČ 934 47
t.č.: 036/631 28 67 • fax: 036/631 25 35
e-mail: sekreteriat(zav.)spslevice.sk • riaditel(zav.)spslevice.sk
Internetová žiacka knižka Rozvrh hodín
Vzdelávací portál Odborná prax
Projekty Úspechy
Študijné odbory na našej škole
ElektrotechnikaMechatronikaStrojárstvoTechnické a informatické služby
Meniny má Irma, zajtra Leopold.
Nový rozvrh hodín

Zverejnená je nová verzia rozvrhu hodín, platná od 1. októbra 2018. V tabuľkách sú už správne uvedené časy jednotlivých vyučovacích hodín oproti dnes tlačenej verzii. Rozvrh učební bude doplnený do jedného týždňa. Link: http://www.spslevice.sk/rozvrh/rozvrh.htm

Oznam

V školskej jedálni sa objavili ako príloha k obedu „corissanty“ po dátume spotreby. Zamestnankyne školskej jedálne až pri výdaji zistili, že v kartónových krabiciach od dodávateľa boli zamiešané aj také kusy, ktoré boli po záruke. Okamžite sme ich stiahli a reklamovali u dodávateľa. V pondelok (24. 09. 2018) budú dodané k obedu opäť. Za vyššie uvedený problém sa riaditeľ školy ospravedlňuje.

Prezentácia zo stretnutia s rodičmi žiakov 1. ročníka

https://www.dropbox.com/s/jxfonj790gj7hnn/Prezentacia_plenarne-18-19.pptx?dl=0

Job Shadowing v AT&T

JOB SHADOWING

JA Slovensko, v rámci iniciatívy ESP Further opportunities (ESP ďalšie príležitosti), pripravilo v spolupráci so spoločnosťami IBM International Services Centre a AT&T Global Network Services Slovakia aktivitu s názvom Job Shadowing - tieňovanie manažérov.

Job Shadowing sa uskutočnil 20. júna 2018, kde nás reprezentovali Bianka Bieliková, Tamara Gubčová, Diana Rikkoňová, Simona Szarková, Natália Šinkovičová.

Job Shadowing je jedinečnou príležitosťou pre študentov stráviť jeden pracovný deň tieňovaním manažéra v reálnej firme. Študenti sa dozvedeli, čomu sa manažéri venujú, aké sú ich zodpovednosti, ale aj to, ako samotné pracovisko funguje a aké sú jeho hlavné charakteristiky. Job Shadowing spája študentov s praxou a poskytuje informácie o rôznych kariérnych možnostiach.

Táto skúsenosť inšpiruje mladých ľudí byť podnikavými a umožňuje im učiť sa základným zručnostiam, ktoré im pomôžu stať sa budúcim hodnotným aktívom akéhokoľvek zamestnávateľa.

Mizeráková Eva

KALOKAGATIA – MLADÝ ZÁCHRANÁR 2018

Dňa 12.6.2018 sa na základe poverenia NsK uskutočnila súťaž obvodné kolo ,,KALOKAGATIA – MLADÝ ZÁCHRANÁR 2018“, ktorá sa konala v Športovom areáli Turecký rad v Leviciach. Spoluorganizátorom súťaže bola Stredná priemyselná škola, Ul. Františka Hečku 25, Levice. Súťažilo 11 družstiev zo stredných odborných škôl. Našu školu reprezentovali študenti: Peter Kováč, Roman Róža, Patrik Lipiansky, Viktória Kmotriczová, Vanesa Kohuláková. Naše družstvo obsadilo 3. miesto a postupuje do regionálneho kola, ktoré sa bude konať v septembri 2018 na Duchonke. Študentom gratulujeme k dosiahnutému úspechu a želáme ešte veľa ďalších športových úspechov.

Anketa
Žiadne ankety.
Mohlo by Vás zaujímať...
Prezentácia o škole

Fotky školy

ZVARAČSKÁ ŠKOLA
ponuka kurzov
Certifikácia
Certifikát Autodesk Academia Program 2017/18

Certifikát AutoCAD a Inventor Certifikácia