deň otvorených dverí bude 28. januára 2020

Heslo
Stredná priemyselná škola
strojnícka a elektrotechnická
Ul. Františka Hečku 25, Levice, PSČ 934 47
t.č.: 036/631 28 67 • fax: 036/631 25 35
e-mail: sekreteriat(zav.)spslevice.sk • riaditel(zav.)spslevice.sk
Internetová žiacka knižka Rozvrh hodín
Vzdelávací portál Odborná prax
Projekty Úspechy
Študijné odbory na našej škole
ElektrotechnikaMechatronikaStrojárstvoTechnické a informatické služby
Meniny má Viktor, zajtra Alexander.
Súťaž 4EON 2020 On-Line

Dňa 4. decembra 2020 sa prvýkrát v histórii realizovania tejto súťaže konalo jej vyhodnotenie v on-line priestore. Našu školu zastupovali dva tímy študentov IV.E triedy, ktorí s finančnou podporou  Nadácie ZSE vyrobili mobilné zariadenia na výrobu elektrickej energie pomocou alternatívnych zdrojov slnka a vetra.

Krajšie Vianoce - Miesto v dome

Aj tohto roku v predvianočnom období organizuje naša škola v spolupráci s MIESTOM V DOME zbierku trvanlivých potravín pre bezdomovcov. Potešia napríklad CESTOVINY, KONZERVY, TRVANLIVÉ PEČIVO, ale aj SLADKOSTI, či ZAVÁRANINY. Fantázia, ale aj praktickosť sú vítané. Začíname na Mikuláša, tak napríklad - čo tak podeliť sa so svojou výslužkou? Prispievať môžete od 7. 12. 2020 (pondelok) do 18. 12. 2020 (piatok) vo vestibule školy. Prosím, použite zadný vchod do školy (cez školský dvor) a dodržujte aktuálne platné pandemické opatrenia!

 

 

Za Vaše príspevky ďakujeme.

DAJSEM, študentská spoločnosť

DAJSEM, š. f. vznikla v septembri 2020 so sídlom na Strednej priemyselnej škole strojníckej a elektrotechnickej, Ul. Františka Hečku 25, Levice.

Žiaci odboru technické a informatické služby v 3. ročníku absolvujú predmet Aplikovaná ekonómia, kde simulujú podnikanie s reálnymi peniazmi na reálnom trhu s problémami bežných podnikateľov.

Nenávistné prejavy na internete
Webinár sa konal vďaka podpore Ministerstva vnútra SR v zastúpení p. Ivana Hromadu, lektorky Natálie Babicovej z digiQ, riaditeľa odboru prevencie kriminality Jozefa Halcina a DO Fénix.
Keďže zažívame už druhé obdobie online vyučovania a mladí ľudia trávia v online prostredí ešte viac času, je to ešte dôležitejšie, aby sme upriamili ich pozornosť na témy a fenomény, ktoré ich ohrozujú pri ich zvýšenej expozícii v online prostredí Dnes absolvovali prváci z odboru mechatronika a elektrotechnika webinár na túto aktuálnu tému.


PARTI projekt, DO Fénix Levice, Ul. Františka Hečku 25

DO Fénix, o. z. vyhlásilo v septembri 2020 projekt zameraný na skvalitnenie prostredia pre členov DO Fénix v ich voľnočasových aktivitách.

Na online školení 24. - 25. 9. 2020, absolvovali ho Aleš Kádasi, Gabriel Gunič z II.E, Kristián Vízi, Filip Fekeč zo IV.M, im bol predstavený harmonogram prác a postupnosť realizácie celého projektu.

Anketa
Žiadne ankety.
Mohlo by Vás zaujímať...
Prezentácia o škole

Fotky školy

ZVARAČSKÁ ŠKOLA
ponuka kurzov
Certifikácia
Certifikát Autodesk Academia Program 2017/18

Certifikát AutoCAD a Inventor Certifikácia