deň otvorených dverí bude 20.11.2018 od 8:00 do 14:00, a potom tvorivé dielne od 14:00 do 17:00

Heslo
Stredná priemyselná škola
strojnícka a elektrotechnická
Ul. Františka Hečku 25, Levice, PSČ 934 47
t.č.: 036/631 28 67 • fax: 036/631 25 35
e-mail: sekreteriat(zav.)spslevice.sk • riaditel(zav.)spslevice.sk
Internetová žiacka knižka Rozvrh hodín
Vzdelávací portál Odborná prax
Projekty Úspechy
Študijné odbory na našej škole
ElektrotechnikaMechatronikaStrojárstvoTechnické a informatické služby
Meniny má Daniel, zajtra Magdaléna.
Poďakovanie

Veľmi pekne Ďakujem koordinátorke projektu Erasmus+ za našu školu Ing. Anne Ševčíkovej i kolegyniam a kolegom, ktorí zabezpečovali aktivity od 7. do 12. apríla 2019 pre účastníkov projektu z Fínska, Česka, Poľska a Maďarska. Hostia boli veľmi nadšení zo zážitkov, ktoré u nás získali. Absolvovali pracovné i kultúrne aktivity. Týždeň aktivít Erasmus+ vyvrcholil prezentáciami účastníkov pred širokým publikom. V anglickom jazyku prezentovali svoju krajinu, mesto, školu a samozrejme, svoje výtvory, robotické rovery.

Pozvánka - rodičovské.....

16. apríla 2019 o 16.00 sa budú konať triedne zasadnutia občianskeho združenia „Rodičia a priatelia SPŠ Levice“. Konzultácie vyučujúcich s rodičmi sa budú konať v čase od 15.30 v zborovni učiteľov.

Preteky áut H2AC v Bratislave

Súťažný tím zo SPŠSE Levice má za sebou ďalší adrenalínový zážitok

9. a 10. apríla 2019 2019 sa v bratislavskej hale Centra vedy Aurélium konalo slovenské kolo medzinárodných pretekov vodíkových RC áut pre stredné školy. V tomto, treťom ročníku, si zmeralo sily desať tímov z celého Slovenska. Na trati sa pretekalo až 6 hodín, diaľkovo ovládané autíčka majú hybridný pohon. Celý hnací systém je poháňaný elektromotorom z batérie, ktorý je doplnený o ďalší pohon - vodík. Ten sa nespaľuje, ale využíva sa tak, že cez palivový článok sa vytvára elektrická energia. Elektromobil má väčší dojazd ako štandardné elektrické auto.

Aplikovaná ekonómia
Erasmus+ na SPŠSE Levice

Erasmus+ je nový program Európskej únie, ktorý podporuje aktivity v oblasti vzdelávania, odbornej prípravy, mládeže a športu počas programového obdobia v rokoch 2014-2020. Ponúka študentom, žiakom odbornej prípravy, pedagogickým zamestnancom, pracovníkom s mládežou a dobrovoľníkom stráviť obdobie v zahraničí a zlepšiť tak svoje poznatky, zručnosti a zamestnateľnosť.

Anketa
Žiadne ankety.
Mohlo by Vás zaujímať...
Prezentácia o škole

Fotky školy

ZVARAČSKÁ ŠKOLA
ponuka kurzov
Certifikácia
Certifikát Autodesk Academia Program 2017/18

Certifikát AutoCAD a Inventor Certifikácia