deň otvorených dverí bude 28. januára 2020

Heslo
Stredná priemyselná škola
strojnícka a elektrotechnická
Ul. Františka Hečku 25, Levice, PSČ 934 47
t.č.: 036/631 28 67 • fax: 036/631 25 35
e-mail: sekreteriat(zav.)spslevice.sk • riaditel(zav.)spslevice.sk
Internetová žiacka knižka Rozvrh hodín
Vzdelávací portál Odborná prax
Projekty Úspechy
Študijné odbory na našej škole
ElektrotechnikaMechatronikaStrojárstvoTechnické a informatické služby
Meniny má Valér, zajtra Jela.
PARTI projekt, DO Fénix Levice, Ul. Františka Hečku 25

DO Fénix, o. z. vyhlásilo v septembri 2020 projekt zameraný na skvalitnenie prostredia pre členov DO Fénix v ich voľnočasových aktivitách.

Na online školení 24. - 25. 9. 2020, absolvovali ho Aleš Kádasi, Gabriel Gunič z II.E, Kristián Vízi, Filip Fekeč zo IV.M, im bol predstavený harmonogram prác a postupnosť realizácie celého projektu.

CNC učebňa

Vďaka finančnej podpore zriaďovateľa pokračujeme vo vybavovaní laboratórií na našej škole. Práve sa inštaluje CNC frézovačka. Dodávku vybavenia CNC učebne zabezpečuje firma DIDACTIC Martin, s.r.o.  Aktuálne sa inštaluje EMCO Concept Mill 55, univerzálna CNC výuková frézovačka pre obrábanie malých súčiastok. Stroj obrába mäkké kovy a plasty bez používania chladenia. Stroj je určený pre vyučovanie základov CNC frézovania. Kompletné vybavenie učebne stojí 70 750,- €. Očakávame ešte dodávku CNC sústruhu a softvérového vybavenia učebne.

iBobor

V roku 2004 vznikla v Litve informatická súťaž Bebras - Informatický bobor. V tomto školskom roku sa zúčastnilo 55 064 súťažiacich z 804 škôl. 

Hlavným cieľom súťaže je podporiť záujem o informačné a komunikačné technológie (IKT) u všetkých žiakov. Súťaž chce iniciovať v deťoch využívanie IKT, posmeliť ich v intenzívnejšom a kreatívnejšom používaní moderných technológií pri učení sa.  

DOD na univerzite v Žiline
ŽILINSKÁ UNIVERZITA V ŽILINE, Strojnícka fakulta, Katedra priemyselného inžinierstva pozýva našich študentov na ONLINE Deň otvorených dverí, ktorý sa bude konať 02.12.2020 v čase od 10,00 hod. do 16,00 hod. Záujemcovia o vysokoškolské štúdium sa môžu prostredníctvom stránky https://www.priemyselneinzinierstvo.sk/ dozvedieť viac o študijnom programe Priemyselné inžinierstvo. Zamestnanci katedry budú online na sociálnych sieťach Facebook a Instagram, kde žiaci môžu klásť otázky. K dispozícii bude aj online chat na webovej stránke katedry. Záujemcovia o štúdium si môžu prezrieť katedrové priestory a laboratóriá prostredníctvom panoramatických fotografií a čaká ich aj prekvapenie vo forme odkazov, ktoré im cez YouTube kanál nahrali nielen pedagógovia fakulty, výskumníci a doktorandi, ale aj študenti priemyselného inžinierstva.
Oznam - nový web

V prevádzke sú aj nové internetové stránky školy, sú ešte v štádiu tvorby, ale sú funkčné: https://spslevice.edupage.org/

Anketa
Žiadne ankety.
Mohlo by Vás zaujímať...
Prezentácia o škole

Fotky školy

ZVARAČSKÁ ŠKOLA
ponuka kurzov
Certifikácia
Certifikát Autodesk Academia Program 2017/18

Certifikát AutoCAD a Inventor Certifikácia