deň otvorených dverí bude 28. januára 2020

Heslo
Stredná priemyselná škola
strojnícka a elektrotechnická
Ul. Františka Hečku 25, Levice, PSČ 934 47
t.č.: 036/631 28 67 • fax: 036/631 25 35
e-mail: sekreteriat(zav.)spslevice.sk • riaditel(zav.)spslevice.sk
Internetová žiacka knižka Rozvrh hodín
Vzdelávací portál Odborná prax
Projekty Úspechy
Študijné odbory na našej škole
ElektrotechnikaMechatronikaStrojárstvoTechnické a informatické služby
Meniny má Valér, zajtra Jela.
Deň otvorených dverí na Univerzite Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach

Pozvánka na virtuálny Deň otvorených dverí, ktorý UPJŠ organizuje online na Facebooku 25. novembra 2020 o 10:00. Zúčastniť sa ho môžu aj naši študenti, stačí, ak sa prihlásia v podujatí na Facebooku (https://bit.ly/VirtualnyDOD_UPJS).

November 1989

Naši žiaci 1. a 2. ročníka môžu vďaka možnosti Divadelného centra sledovať jedinečný divadelný projekt, ktorý pracuje s autentickými príbehmi a interaktívnou a zážitkovou formou približuje naše totalitné dejiny a ich vplyv na súčasnosť.

Vzhľadom k silneniu extrémistických prejavov nielen u mladých ľudí, inscenácia November 1989 hovorí k mladým ľuďom ich jazykom a prostredníctvom divadelného zážitku im sprostredkúva hodnoty demokracie a slobody, za ktoré je potrebné postaviť sa aj teraz.

Študentské dni nitrianskych univerzít 2020 16.11-27.11. 2020

Hoci pandemická situácia prerušila prezenčnú výučbu, neprestávame sa zabávať! Ako už býva zvykom, tak aj tento rok sme pre vás zorganizovali „Študentské dni nitrianskych univerzít“ ale inak ako ste zvyknutí 😊. Odreaguj sa od dištančného vzdelávania, zabav sa a rozšír svoj všeobecný rozhľad. V rámci „Študentských dní nitrianskych univerzít 2020“ sme pre vás pripravili online podujatia spojené s diskusiami so zaujímavými hosťami, ktorí budú diskutovať o aktuálnych témach.

Ambasádorka bezpečnosti

Lucia Malíková, žiačka II. M sa už čoskoro stane ambasádorkou bezpečnosti v projekte Security Girl.
Bola vybraná nezávislou porotou projektu SECURITY GIRL na základe jej práce v projekte AJTYVIT v Esete.
Čaká ju pár mesiacov plných vzdelávania, nastavovania jej ambasádorských aktivít a práce na sebe samej a to všetko online a dobrovoľne.
Srdečne blahoželáme!

Oznámenie

OZNÁMENIE č. 2020-11-02 o zákaze vstupu do budovy a o výnimkách zo zákazu vstupu do objektu podľa § 3 vyhlášky Úradu verejného zdravotníctva Slovenskej republiky č. 16/2020, ktorou sa nariaďujú opatrenia pri ohrození verejného zdravia k režimu vstupu osôb do priestorov prevádzok a priestorov zamestnávateľa.

 

Z dôvodu ochrany života a zdravia v období od 2. novembra 2020, 05.00 hod. do 9. novembra 2020, 01.00 hod, je zakázané všetkým osobám s výnimkou osôb podľa § 1 ods. 2 a zamestnancov podľa § 2 ods. 2 vyhlášky vstupovať do vnútorných a vonkajších prevádzkových priestorov a na pracoviská školy a školskej jedálne.

Anketa
Žiadne ankety.
Mohlo by Vás zaujímať...
Prezentácia o škole

Fotky školy

ZVARAČSKÁ ŠKOLA
ponuka kurzov
Certifikácia
Certifikát Autodesk Academia Program 2017/18

Certifikát AutoCAD a Inventor Certifikácia