deň otvorených dverí bude 28. januára 2020

Heslo
Stredná priemyselná škola
strojnícka a elektrotechnická
Ul. Františka Hečku 25, Levice, PSČ 934 47
t.č.: 036/631 28 67 • fax: 036/631 25 35
e-mail: sekreteriat(zav.)spslevice.sk • riaditel(zav.)spslevice.sk
Internetová žiacka knižka Rozvrh hodín
Vzdelávací portál Odborná prax
Projekty Úspechy
Študijné odbory na našej škole
ElektrotechnikaMechatronikaStrojárstvoTechnické a informatické služby
Meniny má Anton, zajtra Vasil.
Krajšie Vianoce - Miesto v dome

Aj tohto roku v predvianočnom období organizuje naša škola v spolupráci s MIESTOM V DOME zbierku trvanlivých potravín pre bezdomovcov. Potešia napríklad CESTOVINY, KONZERVY, TRVANLIVÉ PEČIVO, ale aj SLADKOSTI, či ZAVÁRANINY. Fantázia, ale aj praktickosť sú vítané. Začíname na Mikuláša, tak napríklad - čo tak podeliť sa so svojou výslužkou? Prispievať môžete od 7. 12. 2020 (pondelok) do 18. 12. 2020 (piatok) vo vestibule školy. Prosím, použite zadný vchod do školy (cez školský dvor) a dodržujte aktuálne platné pandemické opatrenia!

 

 

Za Vaše príspevky ďakujeme.

DAJSEM, študentská spoločnosť

DAJSEM, š. f. vznikla v septembri 2020 so sídlom na Strednej priemyselnej škole strojníckej a elektrotechnickej, Ul. Františka Hečku 25, Levice.

Žiaci odboru technické a informatické služby v 3. ročníku absolvujú predmet Aplikovaná ekonómia, kde simulujú podnikanie s reálnymi peniazmi na reálnom trhu s problémami bežných podnikateľov.

Nenávistné prejavy na internete
Webinár sa konal vďaka podpore Ministerstva vnútra SR v zastúpení p. Ivana Hromadu, lektorky Natálie Babicovej z digiQ, riaditeľa odboru prevencie kriminality Jozefa Halcina a DO Fénix.
Keďže zažívame už druhé obdobie online vyučovania a mladí ľudia trávia v online prostredí ešte viac času, je to ešte dôležitejšie, aby sme upriamili ich pozornosť na témy a fenomény, ktoré ich ohrozujú pri ich zvýšenej expozícii v online prostredí Dnes absolvovali prváci z odboru mechatronika a elektrotechnika webinár na túto aktuálnu tému.


PARTI projekt, DO Fénix Levice, Ul. Františka Hečku 25

DO Fénix, o. z. vyhlásilo v septembri 2020 projekt zameraný na skvalitnenie prostredia pre členov DO Fénix v ich voľnočasových aktivitách.

Na online školení 24. - 25. 9. 2020, absolvovali ho Aleš Kádasi, Gabriel Gunič z II.E, Kristián Vízi, Filip Fekeč zo IV.M, im bol predstavený harmonogram prác a postupnosť realizácie celého projektu.

CNC učebňa

Vďaka finančnej podpore zriaďovateľa pokračujeme vo vybavovaní laboratórií na našej škole. Práve sa inštaluje CNC frézovačka. Dodávku vybavenia CNC učebne zabezpečuje firma DIDACTIC Martin, s.r.o.  Aktuálne sa inštaluje EMCO Concept Mill 55, univerzálna CNC výuková frézovačka pre obrábanie malých súčiastok. Stroj obrába mäkké kovy a plasty bez používania chladenia. Stroj je určený pre vyučovanie základov CNC frézovania. Kompletné vybavenie učebne stojí 70 750,- €. Očakávame ešte dodávku CNC sústruhu a softvérového vybavenia učebne.

Anketa
Žiadne ankety.
Mohlo by Vás zaujímať...
Prezentácia o škole

Fotky školy

ZVARAČSKÁ ŠKOLA
ponuka kurzov
Certifikácia
Certifikát Autodesk Academia Program 2017/18

Certifikát AutoCAD a Inventor Certifikácia